Irak Aktarma Irak Aktarma Sahamız Hizmetinizde!

Türkiye’nin Lojistik Simgesi Haline Dönüşen Efe Logistics Group Irak'ta da Servis Kalitesinden Ödün Vermiyor.

Efe Logistics Group Irak bölgesinde gerçekleştirdiği projelerle yıllardır benimsediği kaliteli hizmet anlayışını, bu yıl yaptığı yeni yatırım ile bir adım daha ileriye götürerek, servis kalitesini rakiplerine oranla en üst seviyeye taşımaktadır. Bölgeyi etkileyen zorlukların üstesinden kalifiye ve güvenilir hizmet anlayışıyla gelen Efe Logistics Group ayrıca kullandığı teknolojik imkanlar sayesinde de sektördeki mertebesini farklılaştırıyor. Batel ve Zaho lokasyonlarıyla, Kuzey Irak'ta toplamda 10 bin metrekarelik bir alanda konuşlanan Efe Logistics Group, bölge ofislerinin Irak'a yaptıkları sevkiyatların kontrolünü, Kuzey Irak içi taşıma organizasyonlarını ve de Kuzey Irak'tan Güney Irak'a yapılan aktarma sevkiyatlarını başarıyla sürdürmektedir.Kuzey Irak'taki eşsiz aktarma istasyonunun sahip olduğu özellikler, Efe Logistics Group'u, şirket ve müşteriler bağlamında sektördaşlarından farklı kılıyor. Tesis içerisinde barındırdığı 24 saat çalışan güvenlik kameraları, Dünyanın her yerinden bu kameralara erişim kapasitesi, 24 saat silahlı güvenlik, yönetim ve operasyon ofisleri, mutfak, şoförlerin dinlenme ve yemekhane odaları ve 24 saat sıcak su imkanıyla 3 adet banyo ile Efe Logistics Group, ziyaretçilerine de bölgede eşsiz olarak adlandırılabilecek misafirperver imkanlar sağlamaktadır.
1.000 metrekare kapalı alana sahip aktarma tesisimizde, güneş ve yağmurdan etkilenebilecek malzemeler tutuluyor ve aynı zamanda aktarma operasyonları da gerçekleştiriliyor. Tüm bunlar hata payı sıfıra indirilerek servis ediliyor.

Yabancı plakalı araçların güvenlik sebebiyle Güney bölgesine gidememesinden kaynaklanan sevkiyat problemine de tesisimiz yenilikçi bir çözüm üretiyor; Dünyanın her yerinden Güney Irak'a sevk olan malzemelerin yer aldığı yabancı plakalı araçların aktarma operasyonlarındaki sisteme Efe Logistics Group'un araçları dahil edilerek transferler mümkün kılınıyor. Günlük 100 ila 150 arası araç aktarma kapasitesine sahip bu hizmette, kurulan GPRS altyapısıyla anlık araç konum bilgisi alınabiliyor. Gerektiğinde araçlara özel güvenlik timleri de eşlik etmektedir.