BİZ KİMİZ?

Projede lider, lojistiğin en iyilerindeniz…

Başlangıç noktası 1995 yılı olan “Efeproject” uluslararası proje, havayolu, karayolu, demiryolu, denizyolu, multimodal, chartering taşımacılık sistemleri ile entegre olarak yurtiçi taşıma, gümrükleme, liman, depolama ve stoklama olmak üzere tüm stratejik lojistik alanlarında hizmet vermektedir.

Lojistik sektörünün gelecekteki değerinin bilincinde olarak 20 yıllık son derece başarılı bir süreçte, grubumuzun öz mal varlıklarını artırmaya, bugün gurur kaynağımız olan filomuzu geliştirmeye devam ettik.

“Efeproject” ağır yük ve proje taşımacılığına ihtiyaç duyan tüm müşterilerimize yıllarca en iyi hizmeti sunmuş ve lojistiğin bu önemli kulvarında bayrağını her zaman en ön sıralara taşımıştır.

Taşıması yapılan ekipmanların özellikleri doğrultusunda hizmetin doğru ve zamanında yerine getirilmesi önceliğimiz olmuş, zaman kaybı minimum düzeye indirilmiştir.

GPS bağlantısı ile tüm araçlarımız online takip edilmekte, kara nakliye süreçleri eş zamanlı izlenmekte, müşteriye verimli operasyonlar oluşturulmaktadır.

Kendimize ait veya kiralık depolarımız ile Gümrüklü / Gümrüksüz; Multi-Client müşteriye özel olarak genel kapsamda depolama hizmetleri vermekteyiz.