• video_woman_cover3
  EFEPROJECT
  MULTIMODAL TAŞIMACILIK
 • video_woman_cover3
  YURTİÇİ & YURTDIŞI
  DEPOLAMA HİZMETLERİ
  TRACKING
  ARAMA
  ONLINE
  7/24
  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
 • video_woman_cover3
  SERVİS GARANTİSİ
  RİSKLERE YER YOK
 • video_woman_cover3
  EFEPROJECT HİZMETLERİ
  DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI
  EKONOMİK & GARANTİLİ
 • video_woman_cover3
  Dünya Offshore Şampiyonası’nda hızımızı tescilledik.
  "Efeproject Racing Team” 7 Şubat 2015 tarihinde Doha’da uluslararası katılımcılarla gerçekleşen 2015 Katar Kupası UIM. World Offshore 225 Şampiyonası’nda Kerem Tuncer ve İbrahim Behram’dan oluşan "Efeproject" takımı 01:57.671’lik derecesiyle yarışı birincilikle tamamlayarak Dünya Şampiyonu olmuştur.

A’dan Z’ye Lojistik Çözümlerimiz Müşterilerimizin her sevkiyatı için uygun servis alternatifleri ile hizmet vermekte ve çözüm üretmekteyiz.


Satın Alma Çözümlerimiz Her türlü tedarik ve satın alma ihtiyaçlarınız profesyonel satın alma ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Doğru Fiyat ve Hızlı Hizmet GarantisiLojistik servis konusunda kusursuz hizmet ve fiyat garantisi ile müşterilerimizin her türlü lojistik ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Image
Image
Image
Image

Biz Kimiz?

Başlangıç noktası 1995 yılı olan “Efeproject” uluslararası proje, havayolu, karayolu, demiryolu, denizyolu, multimodal, chartering taşımacılık sistemleri ile entegre olarak yurtiçi taşıma, gümrükleme, liman, depolama ve stoklama olmak üzere tüm stratejik lojistik alanlarında hizmet vermektedir.
Detaylar

Profil

Müşteri odaklılık; “Efeproject” ’in misyon, değer ve politikalarının temelini oluşturmakta ve hizmet anlayışına bir kültür olarak yansımaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımın bir şirket kültürü haline gelmesindeki en önemli faktör, müşterilere yönelik sürekli geliştirilen uygulamalardır.
Detaylar

Çalışma Saatleri

Ofisler
Pazartesi-Cuma: 08:30-18:00
Cumartesi: 08:30-13:00

Operasyonlar
Pazartesi-Pazar: 7/24 Online