EFE PROJECT

Sosyal Sorumluluk

Efeproject olarak sporla iç içeyiz

Taşımacılık deyince büyük, öncü ve güçlü şirketlerin başında gelen firmamız, spora ve sporcuya verdiği destekle sektörde fark yaratmıştır. “Efeproject Racing Team” 2015 Işıklar Dünya Offshore Şampiyonası’nda Türk ve yabancı pilotların katıldığı 225. Şampiyona yarışlarında ‘Genel Klasmanda’ Dünya birincisi olmuş ve başarısını spor alanında da kanıtlamıştır.

Dünya Offshore Şampiyonası’nda hızımızı tescilledik….

Offshore Şampiyonası’nın İlk Ayağında Efeproject Birinci Oldu…

“Efeproject Racing Team” 7 Şubat 2015 tarihinde Doha’da uluslararası katılımcılarla gerçekleşen 2015 Qatar Kupası UIM. World Offshore 225 Şampiyonası’nda Kerem Tuncer ve İbrahim Behram’dan oluşan "Efeproject" takımı 01:57.671’lik derecesiyle yarışı birincilikle tamamlamıştır.

Dünya Offshore 225 Şampiyonası Qatar Grand Prix’de 9 ekip start aldı. Şampiyonada Türkiye’nin yanı sıra Qatar, ABD, İtalya, Portekiz ve BAE’den ekipler start çizgisinde yer aldılar. UIM (Union Internationale Motonautique) kurallarına göre organize edilen Qatar Cup etkinliği, Qatar Deniz Sporları Federasyonu (QMSF) ile Offshore Powerboat Grand Prix (OPGP) işbirliğinde düzenlendi.

Offshore, Offroad, Ralli ve Motocross gibi extreme sporlarda yer alarak, daima gelişmeye yönelik yenilikçi bakış açımızla sosyal platformlarda da kendimize sağlam bir yer edindik. Bu alanda da markalaşma yolunda sağlam adımlarla ilerleyişimizi sürdürmekteyiz.

Sosyal Sorumluluk Katılımlarımız

Uzun yıllara dayanan uluslararası taşımacılık ve lojistik hizmetlerinde, deneyimlerine her geçen gün bir yenisini ekleyen Efeproject sosyal sorumluluk projelerine de büyük önem vermekte ve bu yönde yapılan projelere daima destek sunmaktadır.

Projelerimizde müşterilerimize iyi bir çözüm ortağı olma görevinin yanı sıra, sektördeki sorumluğumuzun da bilinci ile farkındalıklarımız olduğunu göstermek ve taşıdığımız yükleri sosyal sorumluluk projeleri kapsamında anlamlandırmak istedik.

“Onlar İçin de Frene Basın”
Efeproject otoyollardaki hayvan ölümlerine dur demek için 15 Tırın dorsesine otoyolda yatan ve üzerinde lastik izleri bulunan bir köpeğin fotoğrafıyla “Onlar İçin de Frene Basın” yazılı bir afiş giydirerek projeye destek vermiştir. Bu projeyle otoyollarda karşıdan karşıya geçmeye çalışan hayvanlara karşı daha duyarlı davranılabilmesi amaçlandı.

“Beni Terk Etme!”
Haytap ile ortak gerçekleştirilen “Beni Terk Etme!” projesiyle evcil hayvanların sokağa terk edilmeleri konu alındı. Tırların üzerine giydirilen fotoğraf ve “Beni Terk Etme!” yazısı ile evcil hayvanların sokağa bırakılmaması ve hayvan sahibi olmanın kısa süreli olmaması gerektiği vurgulandı.

“Sokak Hayvanları“ için Tatvan’a yuvalar taşıdık.
Ataşehir’de bulunan Fetih İMKB Okulu Öğrencilerinin Sokak Hayvanları için yaptıkları kulübeleri, Haytap öncülüğünde Efeproject olarak Tatvan’a ulaştırdık. Sokaktaki yardıma muhtaç dostlarımız için yuvalar oluşturulmasına destek verdik.

Efeproject yunuslar için yarıştı

Esaret altındaki deniz canlılarına dikkat çekmek amacıyla Haytap’ın kampanyasına destek vererek havuzlardan okyanuslara “Yunuslara Özgürlük ” teması ile deniz canlılarının yaşam hakları için gerçekleştirilen projeye destek vermek amacıyla Dünya Offshore Şampiyonasında yarıştık.

Tecrübeleri ile

Bugün bizi görmüş olabilirsiniz. Çünkü; Dünyanın herhangi bir noktasından diğerine taşıyoruz.

0 +

Yıllık Tecrübe

0 +

Proje Sayısı

0 +

Araç ve Ekipman

Referanslarımız

Mutluluğumuzu göstermekten, paylaşmaktan ve taşımaktan gurur duyuyoruz.