Efe Project

Biz Kimiz ?

Projede Lider, Lojistiğin En İyilerindeniz…

Başlangıç noktası 1995 yıl olan Efe Logistics Group 2005 yılında Efe Project'i kurarak uluslararası proje, havayolu, karayolu, demiryolu, denizyolu, multimodal, chartering taşımacılık sistemleri ile entegre olarak yurtiçi taşıma, gümrükleme, liman, depolama ve stoklama olmak üzere tüm stratejik lojistik alanlarında hizmet vermektedir.

Kurumsal Profil

"Müşteri odaklılık" Efe Logistics Group'un misyon, değer ve politikalarının temelini oluşturmakta ve hizmet anlayışına bir kültür olarak yansımaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımın bir şirket kültürü haline gelmesindeki en önemli faktör, müşterilere yönelik sürekli geliştirilen uygulamalardır. Müşteriyi tanımak, müşteri ihtiyaçlarını anlamak, ona uygun hizmetler ve çözümler sunmak önemlidir.

Müşterilerle karşılıklı, uzun vadeli bir değer ilişkisi yaratmak, müşteriler ile gerçekleştirilen ilişkilerin etkin biçimde yönetilmesi için, satış, pazarlama, hizmet süreçleri ve ii stratejilerinin iyi yönetilmesi gerekmektedir. Bu nedenle Efe Logistics Group olarak, iş süreklerimizi teknolojik gelişmelerle paralel olarak yürütmekteyiz. Müşterilerimizin tüm bilgilerini veritabanımızda tutarak güncel bilgilere en hızlı şekilde ulaşmaktayız. Bu veriler sürekli güncellenmekte, tüm satış ve müşteri hizmetleri ekibimiz ile birlikte yönetim kadromuz tarafından kullanılmaktadır.

Hizmet Ağımız

Efe Logistics Group, Uluslararası hizmet ağıyla, dünyanın her noktasında! Mersin’de genel müdürlüğü, İstanbul, İzmir, Ankara, Gaziantep’te şubeleri bulunan, İtalya, Almanya, Romanya, Irak, Qatar, Kazakistan, Rusya, Gürcistan, Azerbaycan ve Afganistan’da irtibat büroları bulunan Efe Logistics Group dünyanın her ülkesinde ki Network’ü ve NVOCC partnerleri ile güç birliği içerisinde çalışmaktadır.

Sizlere ihtiyaç duyduğunuz dünyanın herhangi bir noktasından diğerine en iyi hizmeti rahatlıkla sunabilmekteyiz. Network’umuzu oluştururken partnerlerimizin de standartları en ince ayrıntıları ile değerlendirilmiş ve uzun soluklu çalışmaların önemi gözönüne alınarak uzun süreli kontratlar yapılmıştır. Efe Logistics Group olarak hedefimiz bayrağımızı dünyanın her ülkesine taşımaktır.

Sertifikalarımız

Tecrübeleri ile

Bugün bizi görmüş olabilirsiniz. Çünkü; Dünyanın herhangi bir noktasından diğerine taşıyoruz.

0 +

Yıllık Tecrübe

0 +

Proje Sayısı

0 +

Araç ve Ekipman

Referanslarımız

Mutluluğumuzu göstermekten, paylaşmaktan ve taşımaktan gurur duyuyoruz.